חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רילוקיישן הובלה בינלאומית

מעבר חלק לחו"ל של תכולת הבית

רילוקיישן, מעבר של מגורים בחו"ל, הינו פרויקט שהצלחתו תלויה בתכנון טוב וביצוע מקצועי, לצד הכנה מנטלית והסתגלות לסביבה ותרבות חדשה. הריהוט, תכולת הבית והחפצים האישיים שלכם שמיועדים להגיע לביתכם החדש במהלך הרילוקשיין, מהווים לפחות בתחילת הדרך, עוגן משמעותי לכל המשפחה ובמיוחד לילדים.

בכדי לעזור לכם להתכונן לקראת הרילוקשיין, ריכזנו עבורכם רשימה עם עצות, רעיונות ונקודות למחשבה בנושא לוגיסטיקה ושילוח בינלאומי של תכולת הבית.

נתחיל בפתיחת קלסר או (רצוי) פתחו תיקיה במחשב לניהול המעבר, ורכזו שם כל המידע והמשימות שבדרך. ארגון נכון של המידע ייתן לכם תחושה של שליטה ויכולת השוואה והתארגנות טובה.

שירותי הובלה בינלאומי

חברות שילוח בינלאומי כל הפרטים

חברות שילוח בינלאומי

חברות שילוח בינלאומי תוכן עיניינים באמצעות חברות שילוח בינלאומי מעבירים ומשנעים מוצרים ממדינה אחת לאחרת. שילוח בינלאומי משמש להעברת מגוון רחב של מטענים ברחבי העולם

קרא עוד »

שטר מטען אווירי

מהו שטר מטען אווירי? תוכן עיניינים שטר מטען אווירי הוא מעין כרטיס הטיסה של המטען. שטר המטען בהובלת מטעני קונסולידציה מונפק על ידי המשלח, באישור חברת התעופה.

קרא עוד »
שילוח בינלאומי מחירים

שילוח בינלאומי אווירי מחיר

מחיר שילוח בינלאומי אווירי ומידע חשוב נוסף תוכן עיניינים איזה נתונים צריך לספק לחברת שילוח בינלאומי כדי לקבל מחיר למשלוח? מחיר שילוח בינלאומי אווירי נקבע

קרא עוד »

שילוח בינלאומי אווירי

מה כדאי לדעת על שילוח בינלאומי אווירי? תוכן עיניינים תכנון ותמחור משלוח אווירי בינלאומי ישנם מספר גורמים שצריך לשקלל, לטובת תמחור ותקצוב נכון של שילוח 

קרא עוד »

קצת על אישורי תקן

מה זה בעצם אישורי תקן? תוכן עיניינים אישורי תקן מיוחדים כל מוצר במיוחד אם בא במגע ישיר עם גוף האדם בשעה שיש להפעילו או להשתמש

קרא עוד »

תוכן עניינים

צ'ק ליסט לשילוח בינלאומי של רילוקיישן

 • ודאו שיש לכם אישורי הגירה הנדרשים למדינת היעד. אזרחות, ויזת סטודנט, ויזת עבודה או כל מסמך שיאפשר ייבוא של הטובין על שמכם למדינה אליה אתם עוברים.
 • חשוב לדעת שבמדינת היעד אליה אתם עוברים, כשתרצו להכניס את הריהוט ואת החפצים שלכם דרך המכס, תידרשו להיות רשומים תחת סטאטוס רשמי. במידה ולא, שלחו את תכולת הדירה ואת החפצים האישיים לקרוב משפחה, חבר או כל ישות אחרת שרשומה במדינת היעד.
 • האם יש לכם כבר את הכתובת המדויקת בה תגורו? אם כן, ודאו בדיוק מה דרכי הגישה, האם יש מעלית, איך מכניסים את הדברים, האם הפתחים מתאימים, לעיתים נדרשים אישורי חניה ספציפיים על מנת להוריד מכולה לרצפה ולעיתים נדרש מנוף בגלל שמדובר בקומה גבוהה.
 • במידה ואין לכם עדיין כתובת סופית, תידרשו אולי לאחסון לטווח קצר. בדקו היכן עדיף   שיתבצע האחסון. במדינת המוצא או במדינה אליה אתם עוברים. חברות שילוח בינלאומי יודעות לספק מענה זה בשני הצדדים.
 • נסו להבין, איזה חפצים באמת חשוב לכם שיעברו איתכם. ויותר חשוב מה לא.
 • לעיתים יש נטייה לרצות להעביר הכל, זו יכולה להיות טעות יקרה. חשבו על כך שזו הזדמנות לעשות סדר וניקיון ולוותר על חפצים שסתם תופסים מקום וצוברים אבק.
 • בצעו, כמיטב יכולתכם הערכת נפח של כל החפצים שברצונכם להעביר בוודאות.
 • ישנם מחשבונים שעוזרים להבין מה הנפח של רהיטים וקרטונים.
 • הגדירו לעצמכם את הדחיפות ובהתאם את צורת השילוח – ימי או אווירי.
 • חשוב להדגיש,  צוות האריזה שיגיע אליכם ביום המיועד, יעבוד מהר. תהיו מוכנים לקראתו – הצוות יבקש הנחיות וכדאי שתדעו מראש מה אתם רוצים.
 • נסו להבין אם אתם צריכים מכולה שלמה שלכם או שאתם יכולים להשתתף בקונסולידציה -שיתוף מטענים. (רלוונטי למשלוח של עד 15 מטר קוב בקירוב).
 • נסו להבין מה התקציב הריאלי המקסימלי שיש לכם להקצות למעבר הלוגיסטי.
 • הגדירו לעצמכם ערכים ריאליים לכל פריט לטובת ביטוח המשלוח הבינלאומי.
 • כשאתם פונים למשלח בינלאומי עשו עבודת הכנה והגיעו עם כמה שיותר נתונים ברורים.
 • ניתן לבקש מחברת השילוח להגיע לביצוע הערכת נפח ועלויות בהתאם כמובן.
טיפ: הכינו רשימה של דברים שעוברים באופן ודאי, חפצים שלא בטוח ומה שבטוח שלא עובר

אריזה לרילוקיישן

אנחנו מדגישים תמיד בפני לקוחותינו שאנחנו מלווים בתהליך הרילוקשיין, שאריזה נכונה ומסודרת של החפצים והריהוט הינה קריטית להצלחת המשלוח. האריזה למשלוח צריכה להיעשות בסדר נכון ובתכנון מדוקדק, תוך רישום וקטלוג הרהיטים והחפצים המועברים.  

אריזת דירה לקראת רילוקיישן שונה מתהליך אריזה לקראת מעבר דירה בתוך הארץ, היות והמשלוח צריך לעבור מסע בינלאומי עם תחנות מעבר בנמלים ובמסופי המטען. לכן חשוב שצוות אריזה מקצועי ומיומן לשילוח בינלאומי יבנה את המשטחים וימכיל את החפצים הרגישים לתוך ארגזי עץ.

צוות האריזה שמגיע ביום המיועד, ירצה לקבל הנחיות ברורות. חשוב שתהיו מאורגנים מראש ותדעו להנחות את הצוות.

מיון החפצים ותכולת הבית

ניתן לחלק את האריזה לפי מחלקות כגון: מטבח, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, ביגוד ומצעים, משחקים וספרים , אלקטרוניקה. כדאי לתכנן מה תיקחו איתכם בטיסה. מומלץ לקחת במזוודות חפצי ערך ופרטים רגישים ושבירים במיוחד. מומלץ שתארזו בעצמכם בקרטונים את מה שאתם יכולים ותשאירו למקצוענים לטפל בציוד הרגיש כמו מערכות צ'יינה וקריסטל, תמונות ממוסגרות ופריטים שבירים.

אחסון תכולת דירה, ריהוט וחפצים אישיים

במעבר דירה ממדינה למדינה, רילוקיישן, נדרשים לעיתים לאחסנה קצרת מועד של שבועות ספורים, חברת 7 יבשות מספקת שירותי מיקור חוץ וניהול אחסנה בכל רחבי הארץ.

אריזה של ארגזים עבור אחסון ומשלוח בינלאומי  צריכה להתבצע לפי נושאים. מומלץ גם למספר את הארגזים במספר תלת ספרתי, כך שכל ארגז בין 100-199 ישויך למטבח, ארגזים שמספריהם 200-299 לסלון וכן הלאה. את המספרים של הארגזים מומלץ לכתוב במיקום אחיד על החלק העליון של הארגזים ועל שתי פאות נוספות לפחות. בכדי למנוע איבוד של פריטים ובכדי ליצור נגישות קלה אליהם במידת הצורך, מומלץ ללוות את תהליך האריזה בתיעוד ורישום של התכולה. מומלץ ליצור תיקייה במחשב שתכלול את רשימת הארגזים ורשימת התכולה של כל אחד מהם.

מה חשוב לבדוק בהעברת דירה לחו"ל

 1. מיון והחלטה מה בטוח עובר, מה בטוח לא עובר ומה אתם משאירים להחלטה בסוף.
 2. ביצוע אריזה ראשונית, של דברים שאתם יכולים לארוז לבד בקרטונים וסימון לפי כללי האריזה שפירטנו מעלה בצורה יסודית ושיטתית
 3. בחירת חברת שילוח לביצוע אריזה ובחירת צורת שילוח, אווירי או ימי. משלוח חלקי או מכולה מלאה
 4. עם הגעת המשאית עם צוות האריזה יש לוודא שקיימת רשימת אריזה בה מופיעים מספר הקרטונים. לוודא שעל כל קרטון יש מספר וסימון במרקר עבה של מה יש בקרטון
 5. יש לוודא שהמשלוח מבוטח

מפתחות למעבר רילוקיישן מוצלח מבחינה לוגיסטית

 • מיון טוב
 • אריזה נכונה
 • ירידה לפרטים
 • בחירה נכונה  של ספק השילוח הבינלאומי

בין לקוחותיינו

לקוחות מספרים

לסרטוני טיפים לשילוח בינלאומי

»