צבי בהט - Venus Concept

רני שלום, ברצוני להודות על השירות המסור, המהיר המהימן הזמין והמקצועי. לו אנו זוכים מחברת השילוח הבינלאומי שבע יבשות. חברת ונוס היא יצואן מצטיין של מכשור רגיש ובעל ערכים גבוהים.אנו משתמשים בחברת שבע יבשות כמשלח הבית שלנו ומייצאים דרכו מאות משלוחים בשנה, באוויר לכל חלקי העולם. כמו כן אנו מייבאים חלקים למכונות שלנו ומוציאים משלוחים לתערוכות. רני ממן הוא איש הקשר שלנו והוא תמיד נכון לעזור, לתמוך לייעץ ולפתור בעיות. יישר כח.

משה קין - pH2O

מפניה דרך האינטרנט התגובה היתה מהירה,יעילה מקצועית והגונה. חברתנו העוסקת גם ביבוא ויצוא של מתקנים לטיפול במים מקפידה על איכות הספקים שלה ורני הוא אחד מהם. יפתור בעיות והיו לנו, יהיה זמין בזמן 0 וניסינו, יפעיל את אישיותו הלבבית וזה עזר. עוד כמה כמוהו ובא לציון גואל ולא חשוב מאיזו יבשת.

אלי כהן - Redloop Media

לכל מן דבעי, אני מכיר את רני ממן כבר לא מעט זמן, אוטוטו 10 שנים, מדובר במקצוען אמיתי שמקפיד על כל פרט ופרט ודואג לסגור עבורך פיתרון מכל הזוויות, תוך שימת דגש על יצירתיות מעוף ועמידה במסגרת תקציב יש לרני המון נסיון בתחום והדבר ניכר ברמת המקצועיות, השירות והפעלת הקשרים שצבר במשך השנים הללו מעבר לכל זה בולטת העובדה הפשוטה שרני ניחן בתקשורת בין אישית נדירה, מה שהופך כמעט כל פרוייקט משותף איתו לחברות של ממש. בקיצור ממליץ לכם מכל הלב, עבודה איתו היא תענוג אמיתי.


איה תג'ר - Aya Kaya

שלום רב , במהלך השנים בהן אני מכירה את רני ממן נוכחתי באמינות והמסירות המאפיינות אותו בכל תחום
בו הוא עוסק . בנוסף לניסיון רב בתחום השילוח הוא מביא עימו כישורי תקשורת מצוינים, הקשבה והבנה לצרכי לקוחותיו.

מרדכי בר רצון בורוצ'ין - Ritmo

רני שלום, ברצוני להודות לך על הטיפול המקצועי והיעיל בנושא המשלוחים של חברתנו. אנו מעריכים מאד את זמן התגובה המהיר במתן הצעות מחיר וכן את "קשירת הקצוות" שאתה מבצע בשינוע ושחרור הטובין, לשביעות רצוננו המלאה. נשמח להמשיך ולעבוד איתך גם בעתיד.

אורי דגים - Aio Systems

רני שלום, ברצוני להודות על השירות המהיר הענייני ונטול הבירוקרטיות המאפיין את עבודתכם. הזמינות שלכם ומהירות התגובה מאפשרים שקט נפשי ויכולת להתרכז בייצור ופיתוח תוך ידיעה שהצד הלוגיסטי מטופל על הצד הטוב ביותר. תודה.