צבי בהט - Venus Concept

רני שלום, ברצוני להודות על השירות המסור, המהיר המהימן הזמין והמקצועי. לו אנו זוכים מחברת השילוח הבינלאומי שבע יבשות. חברת ונוס היא יצואן מצטיין של מכשור רגיש ובעל ערכים גבוהים.אנו משתמשים בחברת שבע יבשות כמשלח הבית שלנו ומייצאים דרכו מאות משלוחים בשנה, באוויר לכל חלקי העולם. כמו כן אנו מייבאים חלקים למכונות שלנו ומוציאים משלוחים לתערוכות. רני ממן הוא איש הקשר שלנו והוא תמיד נכון לעזור, לתמוך לייעץ ולפתור בעיות. יישר כח.

ניקה הריון הנקה נשיות ותינוקות

ניקה נשיות הנקה תינוקות

האיש הזה והאנשים שאיתו. שירות של מלאכים. אני לא מאמינה שהתברכתי בכל כך הרבה איתכם. אתם לא רק חברת שילוח של תותחים אתם נשמות נדירות. תבוא ברכה על ראשכם. בחיים לא זכיתי לכזה שירות מספק. קצרה היריעה מלספר פה את הפרטים אבל שתדעו ושידע כל מי שקורא את זה: אם יש בקהל מישהו שעוסק ביבוא ויצוא דע שאין ולא קיימת חברת שילוח מקצועית ורצינית יותר מ"שבע יבשות" ועבדתי עם הרבה. אתם לא רק בליגת על אתם המצאתם ליגה משלכם. תודה ענקית!

אלי כהן - Redloop Media

אני מכיר את רני ממן כבר לא מעט זמן, אוטוטו 10 שנים, מדובר במקצוען אמיתי שמקפיד על כל פרט ופרט ודואג לסגור עבורך פיתרון מכל הזוויות, תוך שימת דגש על יצירתיות מעוף ועמידה במסגרת תקציב יש לרני המון נסיון בתחום והדבר ניכר ברמת המקצועיות, השירות והפעלת הקשרים שצבר במשך השנים הללו מעבר לכל זה בולטת העובדה הפשוטה שרני ניחן בתקשורת בין אישית נדירה, מה שהופך כמעט כל פרוייקט משותף איתו לחברות של ממש. בקיצור ממליץ לכם מכל הלב, עבודה איתו היא תענוג אמיתי.


איה תג'ר - Aya Kaya

שלום רב , במהלך השנים בהן אני מכירה את רני ממן נוכחתי באמינות והמסירות המאפיינות אותו בכל תחום
בו הוא עוסק . בנוסף לניסיון רב בתחום השילוח הוא מביא עימו כישורי תקשורת מצוינים, הקשבה והבנה לצרכי לקוחותיו.

מרדכי בר רצון בורוצ'ין - Ritmo

רני שלום, ברצוני להודות לך על הטיפול המקצועי והיעיל בנושא המשלוחים של חברתנו. אנו מעריכים מאד את זמן התגובה המהיר במתן הצעות מחיר וכן את "קשירת הקצוות" שאתה מבצע בשינוע ושחרור הטובין, לשביעות רצוננו המלאה. נשמח להמשיך ולעבוד איתך גם בעתיד.

מערכות ביטוחות

רני שלום, ברצוני להודות על השירות המהיר הענייני ונטול הבירוקרטיות המאפיין את עבודתכם. הזמינות שלכם ומהירות התגובה מאפשרים שקט נפשי ויכולת להתרכז בייצור ופיתוח תוך ידיעה שהצד הלוגיסטי מטופל על הצד הטוב ביותר. תודה.